Mieszkania do wynajęcia

Mieszkanie dla studenta

Atrakcyjna kawalerka blisko uniwersytetu. Mieszkanie zadbane i w pełni umeblowane. W zeszłym roku mieszkanie zostało gruntownie odremontowane. Mieszkanie do wynajęcia dla schludnej studentki/studenta.

Chcesz zobaczyć mieszkanie? Umów się z naszym pośrednikiem!

Mieszkanie do wynajęcie w centrum Torunia

50 metrowe mieszkanie do wynajęcia w centrum Torunia. Apartament znajduje się w zabytkowej kamienicy obok Starego Rynku. Może być wynajęte jako mieszkanie studenckie, lub mieszkanie dla pracownika w delegacji. Mieszkanie oferowane jest w atrakcyjnej cenie najmu. Umowa podpisywana jest na pół roku.

Spodobało Ci się to mieszkanie? Wynajmij je już dziś!

2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia.

W pełni umeblowane mieszkanie do wynajęcia w atrakcyjnej komunikacyjnie dzielnicy. Mieszkanie znajduje się na 8 piętrze w bloku z windą. W mieszkaniu jest duży salon, duża sypialnia, kuchnia i łazienka z prysznicem. Mieszkanie oferowane jest w pełnym umeblowaniu.

Potrzebujesz mieszkania do wynajęcia w Toruniu. Jak Ci się podoba ta oferta? Zainteresowany? Skontaktuj się z naszym biurem nieruchomości!

Wynajem mieszkań w Toruniu.

Chcesz szybko wynająć mieszkanie, ale nie masz czasu? My się wszystkim zajmiemy!

Skontaktuj się z naszym biurem nieruchomości. Stworzymy dla Ciebie ofertę najmu mieszkania. W kilka dni znajdziemy dla Ciebie odpowiednich Klientów!

10

Nowych ogłoszeń mieszkań do wynajęcia codziennie

Z nami wynajęcie mieszkania to pestka. Zgłoś swoje mieszkanie do wynajęcia, a szybko znajdziesz upragnionych najemców!

20

Wynajętych mieszkań w tym miesiącu

Tylko w tym miesiącu udało nam się wynająć mieszkania 20 naszych Klientów. Może Ty będziesz następny!